GBA hostila přestřelku evropských basketbalových talentů na pražské Letné!

 

Aktuálně / News

Výsledky / Statistiky / Fotografie / Results / Stats / Photos >> http://bit.ly/2hwPf8Q Report / Recapitulation on Eurobasket News >>  ...
Výsledky / Statistiky / Fotografie / Results / Stats / Photos >> http://bit.ly/2hwPf8Q Report / Recapitulation on Eurobasket News >>  ...
Srdečně zveme basketbalové nadšence i širokou veřejnost na první ročník evropského juniorského turnaje YOUNG GUNS, ve kterém se během čtyř dní utkají ...
Srdečně zveme basketbalové nadšence i širokou veřejnost na první ročník evropského juniorského turnaje YOUNG GUNS, ve kterém se během čtyř dní utkají ...
Ve dnech 15. - 17. prosince 2016 proběhne v Praze jedinečná trenérská klinika.  Své bohaté zkušenosti budou předávat skill coach David Nurse (NBA & ...
Ve dnech 15. - 17. prosince 2016 proběhne v Praze jedinečná trenérská klinika.  Své bohaté zkušenosti budou předávat skill coach David Nurse (NBA & ...
Vstupenky na turnaj i doprovodný program můžete jednoduše zakoupit online. Připravili jsme zvýhodněné vícedenní vstupné i hromadné slevy pro skupiny.  Pokud ...
Vstupenky na turnaj i doprovodný program můžete jednoduše zakoupit online. Připravili jsme zvýhodněné vícedenní vstupné i hromadné slevy pro skupiny.  Pokud ...

Výsledky / Results

Výsledky / Statistiky / Fotografie / Results / Stats / Photos >> http://bit.ly/2hwPf8Q

Report / Recapitulation on Eurobasket News >> http://bit.ly/2hSb2FE 

Thursday WKK Wroclaw Czech U18 56   53
Thursday ALBA Berlin Joventut Badalona 55   75
Thursday GBA Prague Fenerbahce Istanbul 69   53
Thursday Zalgiris Kaunas Crvena Zvezda 87   46
         
Friday Fenerbahce Istanbul ALBA Berlin 68   65
Friday Czech U18 Zalgiris Kaunas 62   60
Friday Joventut Badalona GBA Prague 81   74
Friday Crvena Zvezda WKK Wroclaw 84   60
         
Saturday Fenerbahce Istanbul Joventut Badalona 71   76
Saturday Crvena Zvezda Czech U18 78   59
Saturday GBA Prague ALBA Berlin 59   51
Saturday WKK Wroclav Žalgiris Kaunas 54   62
         
Sunday Alba Berlin Czech U18 82   57
Sunday Fenerbahce Istanbul WKK Wroclaw 62   76
Sunday GBA Prague Crvena Zvezda  75   70 
Sunday Joventut Badalona Zalgiris Kaunas 70   62 

 

FINAL RESULTS  
1st place Joventut Badalona
2nd place Zalgiris Kaunas
3rd place GBA Prague
   
MVP Arlauskas Martynas (Zalgiris Kaunas)
   
All Stars Jakubatis Rokas (Zalgiris Kaunas)
  Tyrtyshynk Illia (GBA)
  Arlauskas Martynas (Zalgiris Kaunas)
  Welsch Marek (GBA)
  Gonzales Eik (Joventut Badalona)

POZVANÉ TÝMY / INVITED TEAMS