Reference

Naši akademii často navštěvují skauti NBA a trenéři ze Severní Ameriky. Již nás navštívili nebo v blízké době navštíví členové: Washinghton Wizards, Philadelphia 76ers, New Orleans Pelicans, Portland Trailblazers a Miami Heat.

Udržujeme skvělé vztahy s mnoha špičkovými světovými trenéry:

  • Brad Stevens – hlavní trenér Boston Celtics
  • John Giannini – hlavní trenér LaSalle university
  • Jimm Carr – Assistant coach na Rhode Island University
  • Jeff Neughbauer – hlavní trenér Fordham University
  • Greg McDermott -–hlavní trenér Creighton University
  • Lavall Jordan - hlavní trenér UWM a mnoho dalších

Jim Carr (asistent trenéra Rhode Island University)

„Alespoň pár kluků bylo alespoň v naší divizi úrovně jeden basketbal, pravděpodobně čtyři kluci, kteří teď mohou hrát. Julian dělá skvělou práci, protože je vystavuje správnému systému, dělá skvělou práci, aby dostal tyhle lidi to, co potřebují. Myslím, že se rozrůstá. je to jeden z nejlepších v Evropě právě teď. Jejich program je zatím pokročilý. V porovnání s některými ostatními týmy tam na mě velmi zapůsobil a myslím, že mohou mít obrovskou obrovskou budoucnost.“

Michal Pekárek (rodič)

„V GBA panuje velmi dobrá atmosféra, trenér Betko je velmi komunikativní člověk, který má u hráčů přirozený respekt a své hráče a trenérské zkušenosti dokáže přenést do tréninkového procesu a zápasů. GBA není jen o basketbalu, ale klade velký důraz na vzdělání hráčů. GBA Mohu doporučit všem rodičům a mladým talentovaným hráčům, kteří ještě váží - je to dobrá volba! "