Zdraví a výživa

GBA chápe důležitost vyvážené stravy pro hráče mířící na nejvyšší úroveň

V GBA chápeme vztah mezi správnou výživou a sportovním výkonem. Náš jídelníček se skládá z velkého množství potravin, důležitá je rovnováha mezi bílkovinami, sacharidy, tuky, cukry a vitamíny. Všichni naši hráči dostávají jídlo 3x denně a abychom měli jistotu nejvyšší kvality, najímáme profesionální cateringovou společnost, která nám denně vaří čerstvá jídla.

Naši hráči se stravují v následujících restauracích

GBA nabízí profesionální zdravotní péči

Jedním z faktorů, které mohou zabránit tomu, aby basketbalista dosáhl svého potenciálu, je zranění. Proto jsme do našich školicích programů implementovali komponenty prevence úrazů. Správné a pravidelné protahování, power jóga, cvičení na rovnováhu, specifická posilovací cvičení a správná výživa jsou všechno pomocné aspekty snahy minimalizovat riziko zranění našich hráčů.

GBA spolupracuje se špičkovými zdravotnickými specialisty, aby zajistila, že našim hráčům bude poskytnuto nejlepší lékařské ošetření.

K pravidelné regeneraci našich hráčů slouží fyzioterapie, masáže, aquapark s bazénem, sauny, teplá vířivka a jóga. V případě zranění poskytuje pohotovostní péči nedaleká nemocnice (1 km). V případě přetrvávajících problémů hledáme specialistu v oboru. V případě potřeby lze zajistit MRI. Každému klientovi doporučujeme sjednat české pojištění.