Celosezónní program

GBA nabízí celoroční program s úplným zaměřením na vývoj hráčů. Naším cílem je maximalizovat potenciál hráče pomocí vysoce intenzivních tréninků zaměřených na čtyři oblasti hry, kterými jsou míčové dovednosti, síla, rychlost a basketbalové IQ. Abychom dosáhli výrazného zlepšení, absolvují naši hráči dva nebo tři tréninky denně.

MÍČOVÉ DOVEDNOSTI

Aby byl basketbalový hráč na hřišti efektivnější, v GBA zlepšuje své střelecké, driblingové a přihrávkové schopnosti. Prostřednictvím řady nácviků trénovaných specialistou na zlepšování dovedností zdokonalujeme naše hráče ve všech těchto základech. Ale v GBA trénink není jen o opakování. Analyzujeme a sledujeme naše hráče, abychom identifikovali jejich nedostatky, které se snažíme napravit. Teprve poté, co je aplikována správná technika, u níž jsou důležitá opakování a zvýšená intenzita.

SÍLA

Silový trénink je další složkou, ve které GBA využívá individuální přístup. Naši hráči, zvyklí na zvedání závaží, jsou testováni, a až poté získají individuální silový tréninkový plán. Po splnění tohoto plánu jsou hráči znovu testováni, aby zjistili zlepšení jejich síly. Tento individuální přístup je účinný, protože hráči procházejí tréninky vzpírání, které jsou velmi náročné a zároveň bezpečné.

RYCHLOST

Zlepšení agility, práce nohou a rychlosti jsou nedílnou součástí vzdělávacího programu GBA. Pomocí skákacího a odporového vybavení vylepšujeme v krátké době pohyb do strany, výbušnost a schopnost skákat.

BASKETBALOVÉ IQ

Naučit basketbalové postřehy je velmi náročné. Proto jsme v GBA strávili spoustu času prací s hráči na jejich porozumění hře. Vysvětlení konceptů od obranných a ofenzivních technik 1 na 1 ke komplexním obranným a ofenzivním systémům 5 na 5 je důležitým prvkem pro pochopení tréninků a hry našeho týmu.

V tomto celoročním programu se intenzita nikdy nezastaví. Díky vysokému adrenalinu pracujeme nepřetržitě s přípravou a prací našich hráčů, abychom jim poskytli fyzickou i duševní přípravu, kterou potřebují pro basketbal na vysoké úrovni.

Vaše velikost by nikdy neměla určovat vaši pozici, ale vaši predispozici hrát na profesionální úrovni.